| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VESDA LASER PLUS COMPACT R.O - NF |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Pikkus | 225 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Reageerimistemperatuur | 39 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191302634 |
| Talitluspõhimõte | Laser |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Puudub |