| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | COUNTERFEIT PLAIN 250 H=60 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaablirenni laius | 250 mm |
| Kaablirenni kõrgus | 60 mm |
| Suuna muutus | Vertikaalselt kasvav |
| Pakkimistase 1 | 8712186065163 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| RAL-number | 0 |
| Materjali paksus | 0.8 mm |
| Ehitusviis | Jäik käänak |
| Perforeeritud külgsein | Yes |
| Materjal | Muul viisil |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | No |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | Yes |
| Koos kattega | No |
| Käänumudel | Muul viisil |