VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66 image 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66 image 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66 thumbnail 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66 thumbnail 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 8011564098305
MPN: GW66535
Pakend: 1
Karp: 6
Kaubaalus: 48
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - WITHOUT FUSE-HOLDER BASE - FOR HEAVY-DUTY USE - 2P+E 16A 100 - 130V - 50/60HZ4H - IP66
Bränd GEWISS
Kategooriad Tööstuspesad (CEE)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC001324
Kere materjal Plast
IEC-voolutugevus 16 A
Lüliti liik Puudub
Kontakti materjal Muul viisil
Kaitseaste (IP) IP66
Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 110 V (50 60 Hz) kollane
Muud tehnilised andmed
Mudel Kate
Lüliti Mehaaniline lukustusmehhanism
Kaitse Puudub
Pooluste arv 3
Pinnatöötluse kontaktid Nikeldatud
Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi 0 A