| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vertical coupling kit, Quadro5 |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3250612636303, 3250612636303 |
| Pakkimistase 2 | 3250612636303 |
| Laius | 340 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Sügavus | 30 mm |