| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DELIVERED EXPIRED RISE PIECE H51100-200 SV |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Võru liik | Perforeeritud profiil |
| Perforeeritud külgsein | Yes |
| Suuna muutus | Horisontaalne |
| Külglati liik | Profiil (avatud) |
| Käänumudel | Segmentkäänak |
| Pakkimistase 1 | 7321677379569 |
| Mudel | Integreeritud liitmik |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Hingedega ava | Yes |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaabliredeli laius | 200 mm |
| Kaabliredeli kõrgus | 100 mm |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | No |