| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VERL.ST.GSL.60-70/200 R9010/60 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001007 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Ehitusviis | Vähendamine, sümmeetriline |
| Laius (suur) | 200 mm |
| Laius (väike) | 70 mm |
| Materjal | Teras |
| Kaablirenni kõrgus | 60 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 8712186111587 |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |