| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VERDEELBLOK Y-ADAPTER 3-POLIG, ENSTO |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | LV |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002560 |
| Mudel | Pistik |
| Ühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Pikkus | 48 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pooluse kodifitseerimine | L, N, PE |
| Pakkimistase 1 | 3606485124612 |
| Laius | 30 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 40 mm |
| Tõmbetõkisega | No |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Saasteaste | 2 |
| Mehaaniline kodeerimine | No |
| Tunnus-impulsspinge | 4.5 kV |
| Katkematuse takisti | 50 mOhm |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Ühenduste arv pooluse kohta | 0 |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |
| Põlemiskoormus | 4.5 kWh |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 40 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |