| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ver. MCCB kit quadro.sy. x250 400x600 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Väikesed jaotuskilbid
|
| ETIM | EC002575 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Sügavus | 596 mm |
| Pakkimistase 1 | 3250616133235, 3250616133235 |
| Pakkimistase 2 | 3250616133235 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Kogumislatiga | No |