| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ventilated panel H=50mm |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4011617463467 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 590 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Laius mooduli arvudes | 0 |