| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | valve (NO) VFG 2 DN125 PN |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8481 8073 00 |
| ETIM | EC011435 |
| Materjal | Valuteras |
| Toote surveklass | PN 4 |
| Ääriku surveklass | PN 40 |
| Pakkimistase 1 | 5702421803370 |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 200 °C |
| Minimaalne ümbrustemperatuur (pidev) | 2 °C |
| Ühenduse 1 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 1 tööpikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 tööpikkus | 0 mm |
| Koos ühenduse 1 liitmikuga | Yes |
| Koos ühenduse 2 liitmikuga | Yes |
| Kvs väärtus | 160 |
| Suurim diferentsiaalrõhk avatud asendis | 15 bar |
| Kvs väärtuse lekkekadu | 0.03 % |
| Juhtimissuhe (Svo) | 0 % |