| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VENT-355 L-T |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5935 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 0.292 kW |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 508 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 2599.41 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1863.11 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 651.601 m³/h |
| Rõhk 2 | 150 Pa |
| Rõhk 3 | 325 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 354 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Kahekiiruseline mootor | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893181985 |