Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA image 1
Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA
EAN: 3245060427252
MPN: 042725
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA
ETIM EC002486
Laius 290 mm
Kõrgus 150 mm
Sügavus 190 mm
Kaitseaste (IP) IP55
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks Yes
Valmistatud eraldustrafoks No
Teisene pinge 1 24 V
Teisene pinge 2 48 V
Niminäivvõimsus 630 VA
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 3.7 %