Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-250VA image 1
Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-250VA
EAN: 3245060427238
MPN: 042723
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-250VA
ETIM EC002486
Laius 215 mm
Kõrgus 100 mm
Sügavus 122 mm
Kaitseaste (IP) IP55
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks Yes
Valmistatud eraldustrafoks No
Teisene pinge 1 24 V
Teisene pinge 2 48 V
Niminäivvõimsus 250 VA
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 5.9 %