Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-160VA image 1
Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-160VA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3245060427221
MPN: 042722
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-160VA
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3180 00
ETIM EC002486
Laius 207 mm
Kõrgus 100 mm
Sügavus 122 mm
Kaitseaste (IP) IP55
Primaarpinge 1 230 V
Primaarpinge 2 400 V
Valmistatud ohutustrafoks Yes
Valmistatud eraldustrafoks No
Teisene pinge 1 24 V
Teisene pinge 2 48 V
Niminäivvõimsus 160 VA
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Sobib trükkplaadile paigaldamiseks No
Rõngassündamik No
Ehitatud energiasäästu trafona No
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 B
Lühisekindel No
Suhteline lühispinge 7.9 %