| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VCO 740-0 Videocontroller |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Juht- |
| Pakkimistase 1 | 4015739876006 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 107 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 6 |