| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VB2 32/16 2-way valveS |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8481 8071 00 |
| ETIM | EC011435 |
| Materjal | Malm GGG 40 |
| Toote surveklass | PN 25 |
| Ääriku surveklass | PN 25 |
| Pakkimistase 1 | 5702421508503 |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 150 °C |
| Minimaalne ümbrustemperatuur (pidev) | 2 °C |
| Ühenduse 1 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 1 tööpikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 tööpikkus | 0 mm |
| Koos ühenduse 1 liitmikuga | Yes |
| Koos ühenduse 2 liitmikuga | Yes |
| Kvs väärtus | 16 |
| Suurim diferentsiaalrõhk avatud asendis | 16 bar |
| Kvs väärtuse lekkekadu | 0.05 % |
| Juhtimissuhe (Svo) | 2 % |