VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854547973
MPN: 4099854547973
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad E14 LED-pirnid, 3 W
E14 pirnid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 1857043
Lambipesa E14
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 100 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 2.5 W