| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Air cover plates suitcase 17 |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Raamid (siwtches & sockets)
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 630 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 430 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Ühikute arv | 24 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Alumiinium |
| Materjal | Metall |
| Kinnitusviis | Klikkühendusega |
| RAL-number (akin) | 7001 |
| Löögikindlus | IK00 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Sobib süvistatud paigaldisele | No |
| Süvistatud paigaldus | No |
| Koos paigaldusvõrega | No |
| Komplektide arv | 24 |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8005543606780 |
| Pakkimistase 2 | 8005543606780 |