| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VALETO Recessed wall Dimmer |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Signaalimuundur |
| Pakkimistase 1 | 4024163192927 |
| Laius | 47 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Sügavus | 46 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | Yes |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |