VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854568367
MPN: 4099854568367
Pakend: 1
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad E14 LED-pirnid, 8 W
E14 pirnid
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2268401
Lambipesa E14
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 7.5 W