VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM image 1
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM image 2
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM thumbnail 1
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM thumbnail 2
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854560804
MPN: 4099854560804
Pakend: 3
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad E14 LED-pirnid, 8 W
E14 LED-pirnid, 4000K
E14 pirnid
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2268432
Lambipesa E14
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 4000 K
Lambi võimsus 7.5 W