VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM image 1
VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM image 2
VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854568206
MPN: 4099854568206
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLB75 7,5W/827 230V FIL E14 FS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad E14 LED-pirnid, 8 W
E14 pirnid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2268435
Lambipesa E14
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 140 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 7.5 W