VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 1
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 2
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854566813
MPN: 4099854566813
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad E27 LED-pirnid, 4000K
E27 pirnid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2180152
Lambipesa E27
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 140 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 4000 K
Lambi võimsus 7.5 W