| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VA/GU 513-0 Vario-adapter |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8302 4900 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4015739179824 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 84 mm |
| Kõrgus | 304 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Ühikute arv | 3 |
| Materjal | Muul viisil |