| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UPS charger and controller |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000382 |
| Pinge liik | DC |
| Primaarpinge | 22-28 V |
| USV- tehnoloogia | Ühenduses |
| Pakkimistase 1 | 4055143825481 |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 162 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Mass/kaal | 1.1 kg |
| Võrguhaldus | FALSE |
| Potentsiaalivaba lülituskontakt | TRUE |
| SNMP | FALSE |
| Automaatne väljalülitusfunktsioon | FALSE |
| Sisendi ühendus | Muul viisil |
| Väljundühenduste C13 arv | 0 |
| Väljundühenduste C19 arv C19 | 0 |
| Kaitsekontaktiga väljundühenduste arv | 0 |
| Fikseeritud väljundühenduste arv | 0 |