| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UPS BATTERY SWITCHGEAR 700A |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 6430028228232 |
| Laius | 617 mm |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Sügavus | 492 mm |