| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UPS 5E 900 USB DIN G2 900VA 480W |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| ETIM | EC000382 |
| Pinge liik | AC |
| Ehitusviis | Vabalt seisev mudel |
| Primaarpinge | 140-300 V |
| Sekundaarpinge | 195-257 V |
| USV- tehnoloogia | Line-interaktiivne |
| Primaarsagedus | 45-63 Hz |
| Sekundaarsagedus | 50-60 Hz |
| Pakkimistase 1 | 3553340704246, 3553340704246 |
| Pakkimistase 2 | 3553340704246 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 148 mm |
| Sügavus | 288 mm |
| Mass/kaal | 5.27 kg |
| Võrguhaldus | No |
| Potentsiaalivaba lülituskontakt | No |
| SNMP | No |
| Modulaarne | No |
| Sekundaarfaaside arv | 1 |
| Primaarfaaside arv | 1 |
| Automaatne väljalülitusfunktsioon | Yes |
| Üldine kasutegur | 95 % |
| Sisendi ühendus | Kaitsekontakt |
| Kaitsekontaktiga väljundühenduste arv | 2 |
| Väljundi aktiivvõimsus | 480 W |
| Väljundi näivvõimsus | 850 VA |
Eaton 5E Gen2 UPS USB DIN, 900 VA, 480 W, Input: Schuko, Outputs: (2) DIN, Tower