| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UNIVERSAL DOWNLIGHT Cover, for Downlight IP65, round, black |
| Bränd | SLV |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 88 mm |
| Kõrgus | 3.5 mm |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Pikkus | 88 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163272988 |
| Värvus | Must |
| Läbimõõt | 88 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |