| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UNIV. AFTAKSTUK GSL. H60 R1013 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000861 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Külgseina kõrgus | 60 mm |
| Haru laius | 297 mm |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 100 mm |
| Pakkimistase 1 | 8712186067570 |
| RAL-number | 9010 |
| Materjal | Muul viisil |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | No |