| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Unica - floor thermostat - 230 VAC - 2 m - white |
| Bränd | Schneider Electric |
| ETIM | EC010927 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Laius | 45 mm |
| Mudel | Sisse / välja |
| Kõrgus | 45 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Kuvariga | No |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Toite liik | 230 V AC |
| Talitlus | Pööre |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Anduri / sondi liik | Takistusandur |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 2 |
| Temperatuurijuhtimise klass | I |
| Ooteoleku võimsustarve (solstandby) | 0 W |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Suurim kontaktipinge | 250 V |
| Koos vastuvõtjaga | No |
| juhtimisomadused | Muul viisil |
| Koos kraaniveeahelaga | No |
| Kütteseadme väljundite arv | 1 |
| Jahuti väljundite arv | 1 |
| Koos heliindikaatoriga | No |
| Loetav temperatuur | No |
| Küte | Yes |
| Suurim kontaktkoormus | 10 A |
| Erinevuse väärtus | 0.5 K |
| Välisandur | Yes |
| Soojuslik tagasiside | Puudub |
| Seadistatav diferentsiaal | No |
| Pakkimistase 1 | 3606485080321 |
| Pakkimistase 2 | 3606485080329 |