| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Une 1-Kit | Recessed light | Stainless steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 60-69 (klass 2B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 0.5 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581374584 |
| Pakkimistase 2 | 5701581374492 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Plast |
| Valgusvoog | 20 lm |