| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UN. SHAVER SOCKET 230V T |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement |
| Värvus | Alumiinium |
| Halogeenivaba | Yes |
| Voolutugevus | 20 A |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| RAL-number (akin) | 9006 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Nimipinge (suurim väärtus) | 230 V |
| Nimipinge (väikepinge) | 120 V |
| Reverseeritav pinge | Yes |
| Laius | 184 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Seadme sügavus | 51.3 mm |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 50 mm |
| Sisseehitatud paigalduskarbiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8012199839233 |
| Pakkimistase 2 | 8012199839233 |