| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UN.BI/BU.H WGX-H120 RAL9010 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002445 |
| Laius | 65 mm |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Sügavus | 120 mm |
| Materjal | Teras |
| Nurk | 90 ° |
| Pakkimistase 1 | 7315880113607 |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Katte laius | 0 mm |