UMK- PVB 2/32/ZFKDS - Potential distributors image 1
Potential distributors
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4017918880521
MPN: 2302379
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi UMK- PVB 2/32/ZFKDS - Potential distributors
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC001894
Pooluste arv 2
Klambrite arv pooluse kohta 16
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918880521, 4017918880521
Muud tehnilised andmed
Laius 90 mm
Kõrgus 77 mm
Sügavus 51.5 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 0.2-4 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 0.2-6 mm²
Suurim tunnusvool 32 A
N-latiga No
PE-latiga No
Kirjeldus
VARIOFACE module, with two equipotential busbars (P1, P2) for potential distribution, for mounting on NS 35/7.5 or NS 32. Module width: 90 mm