| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UMHSD 48/48-ER |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 215 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217449543 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |