| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Uma 30 | Pendant | Opal white |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1150 00 |
| Laius | 290 mm |
| Pikkus | 290 mm |
| Kõrgus/sügavus | 465 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924006173 |
| Pakkimistase 2 | 5708839006174 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Klaas |