The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS image 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 6
The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS thumbnail 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 6
Interface module
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4017918120542
MPN: 2293640
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Tööstuslikud välivõrgu moodulid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC002780
Tunnusvool 2.5 A
Tunnuspinge 25 V
Pooluste arv 37
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918120542, 4017918120542
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm
Laius 120 mm
Kõrgus 45 mm
Sügavus 50 mm