| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ULTRABOND ECO FIX 5 KG (GLUE) |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3824 4000 00 |
| ETIM | EC000529 |
| Värvus | Hall |
| Veekindel | No |
| Suurim temperatuur | 0 °C |
| Läbipaistev | No |
| Veepõhine | No |
| Max. bonding gap | 0 mm |
| Ready-made | No |
| Viskoossus | 0 Pa-s |
| Pakkimistase 1 | 5702420097954 |
| Maht | 0 ml |
| Koos harjaga | No |
| Netokaal | 0 g |