| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ultra - cable retainer - 40 x 17 mm - ABS - white |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Seinakaablirennid
|
| ETIM | EC002434 |
| Materjal | Plast |
| Kaane kinnitus | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8698150400713 |
| Seinakanali sügavus | 17 mm |
| Katte laius | 40 mm |
| Potentsiaaliühtlustusega | No |