| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UID8450/10 ZGP Switch Dim 2B |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Surunupud
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Juhtplokk |
| Pakkimistase 1 | 8718696449318 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 97 mm |
| Sügavus | 22 mm |