| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UG 60 PA 24 Surface equalisation ring concealed ¨60mm, H24mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000115 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012195028048 |
| Pakkimistase 2 | 4012195028055 |
| Pakkimistase 3 | 4012197033132 |
| Koos kattega | No |
| Tasanduskõrgus | 24 mm |
| Laiendusrõngas | No |