| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UB9 Universal Ceiling/Wall Bracket PLS UB9 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maksimaalne koormus | 0.6 kg |
| Materjal | Muul viisil |
| Transportpikkus | 23.6 cm |
| Pakkimistase 1 | 0095969866477 |
| Mass/kaal | 0.3 kg |
| Seadistatav | Yes |
| Meeterkeermega polt (M..) | 0 |
| Spindli variant | No |
| Seadistatav kesksammas | No |
| Kolmjala pea | Muul viisil |
| Kolmjala pea läbimõõt | 0 mm |