| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | U-STR-3/1300-3Z/4NZR-W Eaton xEnergy Basic meter cabinet equipped |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Tunnusvool | 0 A |
| Mõõtekappide arv | 3 |
| Alumine ühendusruum | DIN latid (paigaldusliistud) |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Pakkimistase 1 | 9010238127340 |
| Laius | 784 mm |
| Mudel | 1-korruseline |
| Kõrgus | 1414 mm |
| Sügavus | 242 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 240 mm |
| Väljade arv | 1 |
| Kõrgus | 1380 mm |
| Laius | 750 mm |
| Materjal | Terasplaat |
| TSG-paneele | 0 |
| Jaotusridade arv | 4 |