| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TZM312 Mounting plate, Field Width: 3, 1800 mm x 746 mm x 2 mm |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4011617109426 |
| Laius | 746 mm |
| Kõrgus | 1730 mm |
| Perforeeritud avad | No |