| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TZ101 Flange, 147 mm x 223 mm x 20 mm |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Elektrimõõdikud
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Laius | 160 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011617104506 |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 7 |
| Arvesti liik | Elektrooniline |
| Liidese tüüp | Muul viisil |
| Impulssväljund | Puudub |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
B23 112-10N