| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TYPE 4 PLANETE 1 boucle |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Talitluspinge | 230 V |
| Voolutarve | 30 mA |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Detektori aadresside arv | 32 |
| Pakkimistase 1 | 3660191312183 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Laius | 160 mm |
| Kõrgus | 47 mm |
| Sügavus | 240 mm |
| Adresseeritav | No |
| Väljundite arv akustilistele signaaligeneraatoritele | 1 |