| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TYPE 1 ECA204 4 BOUCLES UGA |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Talitluspinge | 230 V |
| Voolutarve | 800 mA |
| Sobib ühendamiseks latiga | Yes |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Detektori aadresside arv | 128 |
| Pakkimistase 1 | 3660191310219 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Laius | 385 mm |
| Kõrgus | 138 mm |
| Sügavus | 377 mm |
| Adresseeritav | No |
| Väljundite arv akustilistele signaaligeneraatoritele | 1 |