| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWO-WAY 10AX+PUSH-BUT 6A WHITE |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC002846 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tunnusvool | 10 A |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Paigaldus sakkide ja kruviga |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| Valgustusega | No |
| RAL-number (akin) | 9003 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP31 |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 1 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
| Laius | 75.8 mm |
| Kõrgus | 75.8 mm |
| Seadme sügavus | 34 mm |
| Varustus 2 | 3-astmeline lüliti (vahelduslüliti) |
| Pistikupesi kokku | 0 |
| Lülitatavate pistikupesade arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3414971624597 |
| Pakkimistase 2 | 3414971389489 |
| Pakkimistase 3 | 3414971389496 |