| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWINBUS IP GATEWAY - - |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Muunda |
| Liidese tüüp | LAN |
| Pakkimistase 1 | 3606480850882 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Laius mooduli arvudes | 4 |