| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWINBUS HUISDEURTELEFOON COMFORT WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000779 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Ekraani diagonaal (tollides) | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606485079738 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 132 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Pealt kaitstud Overhear protected | Yes |
| Vaigistatav kutsungitoon | Yes |
| Valgustuse-/ukseavamisnupp | Yes |
| Sisemine andmeside | Yes |
| Lisaseade | No |
| Helitugevuse juhtimine | Yes |
| Lülitusfunktsioonid | Yes |
| Funktsionaallambid | Yes |
| Ukse automaatne avamine | Yes |
| Kuvari diagonaal | 0 mm |
| Eriline kutsungitoon | Yes |